Wózki Jest 106 produktów.

Podkategorie

 • Wózki paletowe ręczne

  Wózki paletowe ręczne to urządzenia niezastąpione w dużych magazynach, w zakładach produkcyjnych, a także w marketach budowlanych i składach, w których trzeba jednorazowo przemieścić spora porcję towarów. Szczególnie przydatny w takich miejscach bywa paleciak z wagą, który nie tylko ułatwi transport, ale i kontrolę ładunku.

  W naszej ofercie znajdziesz widlak ręczny w wielu wariantach do wyboru. Urządzenie świetnie radzi sobie z obsługą magazynów, nadaje się do prac w wielu miejscach, ponieważ jest zwrotne. Koszt zakupu wózka paletowego ręcznego nie jest wysoki, dlatego taka inwestycja to podstawa w każdej firmie.

  Paleciak ręczny niezastąpiony z markecie i magazynie

  Wózek widłowy ręczny jest doskonałym wsparciem każdego pracownika magazynu i marketu z artykułami remontowo-budowlanymi. Umożliwia pracownikowi obsługi przewiezienie do stanowiska kasowego lub do załadunku określonej partii towaru. Wykorzystując taki paleciak ręczny pracownik nie musi dźwigać worków z cementem czy kartonów z ciężką ceramiką.

  Dodatkowym usprawnieniem może być wózek paletowy z wagą umożliwiający jednocześnie kontrolę zawartości opakowań lub też precyzyjne dostosowanie wielkości obciążenia do możliwości samochodu transportowego. W naszej ofercie czeka na Ciebie wiele praktycznych i łatwych w obsłudze widlaków ręcznych. Koniecznie sprawdź dostępny asortyment i z naszą pomocą zdecyduj, który z wózków paletowych ręcznych najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom. 

  W sklepie Silverstone sprzedajemy wyłącznie produkty uznanych marek i producentów. Można zaopatrzyć się tutaj w wózek widłowy ręczny idealnie dopasowany do potrzeb danego zakładu pracy. Nie ma znaczenia, na jaki model ostatecznie się zdecydujesz. Dostępne tutaj wózki widłowe ręczne są łatwe w obsłudze. Wyposażono je w wygodny panel sterujący umieszczony na optymalnej dla użytkownika wysokości. Spawany dyszel i solidne stalowe widły, a także wytrzymała obudowa gwarantują możliwość wieloletniego użytkowania pojazdu.

  Wózek paletowy ręczny w wielu odmianach

  Wózek paletowy ręczny powinien w jak najszerszym zakresie zaspokajać potrzeby konkretnej firmy, dlatego w naszej ofercie znalazło się wiele modeli, umożliwiających wybór najbardziej pożądanej kombinacji parametrów. Oferujemy miedzy innymi:

  •          wózki paletowe ręczne o dużym zróżnicowaniu pod względem udźwigu,
  •          standardowy rozstaw wideł, a jakie wyposażony jest każdy paleciak ręczny,
  •          wygodny i trwały system kółek a możliwością skręcania w dowolnym kierunku,
  •          łatwa obsługa dzięki prostej konstrukcji i wygodnemu uchwytowi,
  •          unikalne rozwiązania technologiczne wpływające na trwałość pojazdu nawet pod dużym obciążeniem,
  •          paleciak z wagą i bez wagi, z nożycowym systemem podnośnikowym.

  Wózki magazynowe paletowe z wagą to niezastąpione narzędzie w każdym sklepie i magazynie, w którym sprzedaje się lub transportuje ciężkie materiały oraz precyzyjnie kontroluje ich ilość.  Zapraszamy do obejrzenia modeli widlaków ręcznych, które są dostępne w naszej ofercie. To duży wybór urządzeń, które świetnie sprawdzają się w pracach magazynowych, przemysłowych i wielu innych. Masz pytania na temat wózków paletowych z wagą? Chętnie na nie odpowiemy – zapraszamy do kontaktu! 

 • Wózki paletowe podnośnikowe

  Wózki paletowe podnośnikowe – niezbędny element wyposażenia magazynu

  Prace transportowe i przeładunkowe w sklepach, warsztatach oraz halach produkcyjnych mogą przebiegać szybko i sprawnie. Wystarczy zaopatrzyć się w sklepie Silverstone w wysokiej klasy wózki paletowe podnośnikowe. To funkcjonalne modele, które wyróżniają się prostą budową. Zwykle stanowią one bardzo ważny element ciągów technologicznych, przyczyniając się do usprawnienia i przyspieszenia realizacji procesów załadowczo-wyładowczych. Większość dostępnych u nas wózków paletowych podnośnikowych jest przystosowana nie tylko do przemieszczania się przez progi, ale także do wjeżdżania na rampę. Koniecznie zobacz nasze najlepsze wózki podnośnikowe nożycowe. Z przyjemnością prezentujemy Ci te i wiele innych modeli, które poradzą sobie ze wszystkimi wymaganiami specjalistów.

  Paleciaki nożycowe – oferta Silverstone

  Asortyment sklepu Silverstone na bieżąco wzbogacamy o najnowocześniejsze urządzenia. Nie ma znaczenia, jakie wózki paletowe podnośnikowe ostatecznie wybierzesz. Wszystkie nabyte u nas modele są łatwe w obsłudze. Prowadzą się one bardzo wygodnie, można nimi bez problemu manewrować także w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Optymalna, dostosowana do rodzaju przewożonego towaru, masa wózków paletowych podnośnikowych gwarantuje stabilność wykonywania prac transportowych.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym i zróżnicowanym asortymentem. Odpowiada on na potrzeby wszystkich klientów, którzy szukają praktycznych rozwiązań i chętnie korzystają z nowoczesnych urządzeń do swoich warsztatów. Prezentowane tutaj paleciaki nożycowe dobrze radzą sobie w halach produkcyjnych, na placach przeładunkowych i wszędzie tam, gdzie realizowany jest załadunek, rozładunek oraz transport na krótkich dystansach.

  Paleciaki nożycowe do każdej hali produkcyjnej

  W sklepie Silverstone można zaopatrzyć się w paleciak nożycowy odpowiednio dostosowany do potrzeb danego zakładu pracy. Dostępne u nas modele różnią się m.in.:

  •  długością wideł – parametr ten oscyluje zazwyczaj na poziomie powyżej 1100 mm; niektóre paleciaki nożycowe mają widły o długości 1500 mm
  • wartością udźwigu – w zależności od wybranego modelu paleciak nożycowy może podnieść towar o  masie poniżej lub nieznacznie powyżej 1000 kg;
  • rodzajem zamontowanych kółek – wózki paletowe podnośnikowe powinny mieć kółka idealnie dopasowane do nawierzchni hali produkcyjnej lub magazynu; większość modeli ma bieżnik gumowy, można u nas także zaopatrzyć się w paleciak nożycowy z poliuretanowymi lub poliamidowymi bieżnikami.

  Dostępne u nas modele mają dwustopniowy teleskopowy siłownik umożliwiający znacznie szybsze unoszenie ładunków o masie do 150 kg. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami i specyfikacją techniczną paleciaków nożycowych. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z dużej różnorodności tych urządzeń i z naszą pomocą na pewno znajdziesz wśród nich wózek podnośnikowy nożycowy dla siebie. Także w budżecie, jaki założyłeś sobie na ten cel. 

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!

 • Wózki ręczne podnośnikowe
 • Wózki elektryczne podnośnikowe / paleciaki...

  System transportu wewnętrznego w magazynach i na placach składowych, na których materiały układa się warstwowo w wysokie stosy, wymaga odpowiednich podnośników. Wózki podnośnikowe elektryczne rozwiązują zarówno problem unoszenia ciężkich ładunków, jak profesjonalna sztaplarka, jak i ich przewożenia z miejsca na miejsce. Oferujemy wózki podnośnikowe jak i podnośniki nożycowe oraz wiele innych rozwiązań.

  Sztaplarka – układanie warstwowe w magazynach

  Wózek elektryczny stanowi dziś podstawowe wyposażenie każdej firmy, w której do organizacji procesu produkcji niezbędny jest system transportu wewnętrznego. Ponieważ w warunkach nowoczesnego przemysłu istotna jest ekonomika, wykorzystywane obecnie w takim transporcie wózki podnośnikowe elektryczne wykonują zarówno pracę środka transportu, jak i dźwigu czy podnośnika.

  Nowoczesny wózek, czyli sztaplarka posiada system pionowego podnoszenia umożliwiający wywindowanie umieszczonej na podstawie palety do wysokości prawie 15 m. Taka wysokość pozwala na wygodne wsunięcie palety na miejsce w specjalnym regale lub ułożenie jej na stercie ładunku. Wózek podnośnikowy idealnie sprawdzi się w magazynie wysokiego składu.

  Wózek podnośnikowy – szeroki wybór parametrów

  Wózek podnośnikowy i sztaplarka w jednym urządzeniu to rozwiązanie uniwersalne i zarazem ekonomiczne, bowiem nie wymaga inwestowania w dodatkowe dźwignice czy szkolenia personelu. Atutem jest też duże urozmaicenie modeli, w których istotna jest kombinacja udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

  Wózki podnośnikowe elektryczne dostępne są w wersji o udźwigu od kilkuset kilogramów do 2 ton i wysokości podnoszenia od kilku do kilkunastu metrów. Odpowiednia kombinację można dopasować do wielkości zakładu i jego konkretnych potrzeb. 

  Znajdź idealny wózek podnośnikowy

  Jako dostawca wózków podnośnikowych, możemy zaoferować Ci wiele propozycji, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom, stylowi pracy i charakterowi przedsiębiorstwa. Nasze wózki podnośnikowe elektryczne, z uwagi na cichą, bezpieczną, ale też oszczędną pracę są pożądanym elementem wyposażeniu wielu zakładów. Bez względu na ich wielkość, okazuje się, że zachodzi potrzeba zastąpienia pracy rąk ludzkich. W jaki sposób? Oczywiście za sprawą solidnych i niezawodnych maszyn. Zalicza się do nich wózek elektryczny, który jest mocny, wydajny, a przy tym kompaktowy w budowie. Zmieści się niemal w każdym miejscu, problemem nie są dla niego wąskie przejścia, a także przemieszczenia między piętrami za pośrednictwem windy.

  Wsparcie doradcy przy zakupie wózka elektrycznego

  Duża dostępność modeli wózków podnośnikowych sprawia, że trudno Ci wybrać tylko jeden z nich. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji i służą Ci pomocą przy zakupie sztaplarki. Pomożemy w porównaniu jej najważniejszych parametrów i cech, w tym udźwigu, wysokości podnoszenia, wymiarów wideł, typu i rozmiaru kół, promienia skrętu czy prędkości jazdy. Zależy nam na tym, aby wózek unoszący, który wybierzesz w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i pasował do docelowego miejsca, w jakim będziesz go eksploatował.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy – u nas znajdziesz najlepsze wózki podnośnikowe, które usprawnią pracę w Twoim zakładzie, w hali lub na magazynie.

 • Wózki elektryczne paletowe / paleciaki

  Transport wewnętrzny jest niezbędnym elementem pracy każdego magazynu i zakładu produkcyjnego, a także placów składowych, na których systematycznie przemieszcza się ciężkie ładunki. Organizacja pracy w takich miejscach wymaga odpowiedniego wyposażenia. Najefektywniejszym narzędziem w takim transporcie są wózki paletowe. Współcześnie przybierają one różne rozmiary oraz funkcje, dlatego świetnie dopasowują się do charakteru danego miejsca i realizowanych w nim zadań. Z przyjemnością prezentujemy Ci wózek paleciak elektryczny, który po pierwsze pracuje cicho, po drugie nie emituje zanieczyszczeń, a po trzecie nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń. To sprawia, że elektryczny paleciak znajduje szereg zastosowań w halach, magazynach i innych obiektach przemysłowych czy logistycznych. 

  Wózek elektryczny niezbędny w transporcie wewnętrznym

  Przenoszenie ładunków jest częścią procesu produkcyjnego, magazynowego i transportowego, dlatego system pracy w takich miejscach opiera się o odpowiednie środki transportu, do których zalicza się wózek podnośnikowy elektryczny. Eliminują one do minimum potrzebę wkładu fizycznego ludzi, a dzięki temu przyspieszają realizację zadań i zwiększają ich bezpieczeństwo. Wózek paletowy elektryczny nie tylko pozwala na podniesienie ciężkiego ładunku, ale też umożliwia jego przewiezienie.

  Dostępne w naszej ofercie wózki paletowe wyposażone są w specjalne widły, rozstawem i parametrami dostosowane do konstrukcji standardowych europejskich palet. Taki paleciak elektryczny zapewnia komfort przewozu i eliminuje ryzyko zsuwania się ładunku. Duża różnorodność wariantów sprawia, że paleciak z powodzeniem można kupić za mniej niż 10 000 złotych. Taka inwestycja na pewno okaże się opłacalna dla Twojej firmy i szybko się zwróci. 

  Wózki paletowe elektryczne i ich zalety

  Paleciaki elektryczne są uniwersalnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczególnie sprawdzającym się w miejscach, w których przenoszenie, podnoszenie i przewożenie ciężkich palet jest codzienną czynnością. Co wyróżnia takie modele? Jakie cechy mają nasze paleciaki?

  •          Wózki paletowe elektryczne mogą podnosić ciężary nawet powyżej 2000 kg.
  •          Elektroniczne sterowanie gwarantuje prostą obsługę wózka paleciaka,
  •          Zasilanie elektryczne jest ekologiczne, dlatego wózki paletowe tego rodzaju mogą pracować w pomieszczeniach zamkniętych bez szkody dla zdrowia pracowników.
  •          Nowoczesne paleciaki elektryczne wyposażone są w różne usprawnienia, jak ergonomiczny hamulec czy system zapobiegający przewracaniu na zakrętach.
  •          Wydajny będący na wyposażeniu paleciaka elektrycznego silnik jest energooszczędny, a jednocześnie gwarantuje cichą pracę.
  •          Niemal każdy wózek paletowy elektryczny ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest wygodny z przechowywaniu.

  Wózki paletowe elektryczne dostępne są w wielu wersjach różniących się udźwigiem i mocą silnika, a w konsekwencji także wielkością. Rozmaitość modeli sprawia, że paleciak elektryczny może być perfekcyjnie dopasowany do potrzeb. Dzięki temu nie ma potrzeby inwestowania w duże, niewykorzystane i pochłaniające sporo energii modele do małych magazynów. Jeżeli chcesz kupić wózek paletowy i potrzebujesz w tym zakresie porady doświadczonego sprzedawcy, skontaktuj się z nami. Zaprezentujemy Ci różne wersje paleciaków elektrycznych, porównamy wózki paletowe i pomożemy w wyborze najlepszego z nich.

 • Lekkie wózki podnośnikowe

  Transportowanie różnych ładunków może przebiegać znacznie szybciej i sprawniej, jeśli do tej czynności zaangażujesz lekkie wózki. Urządzenia są na tyle uniwersalne i proste w obsłudze, że znajdzie się dla nich miejsce niemal w każdym zakładzie przemysłowym, na hali produkcyjnej, w magazynie, centrum dystrybucyjnym czy przeładunkowym.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lekkich wózków podnośnikowych. Asortyment stanowi kilak produktów o różnym wyposażeniu, budowie oraz parametrach technicznych. Sprawdź i porównaj ich najważniejsze cechy, w tym ładowność, wymiary wideł, masę, rozmiar kół, środek ciężkości, wysokość i prędkość unoszenia.

  Masz pytania do naszych doradców? Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci w podjęciu decyzji!

  Dlaczego warto zainwestować w lekkie wózki?

  Obecność lekkich wózków przede wszystkim odciąży Twoich pracowników i sprawi, że będą oni mogli pracować w bardziej komfortowych, humanitarnych warunkach. Przede wszystkim urządzenie ochroni przed poważniejszymi urazami kręgosłupa, które mają miejsce bardzo często podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów z poziomu podłogi na wysokość głowy, a nawet wyżej. Ty zaś będziesz mógł wykorzystać potencjał swojego zespołu w innych miejscach, tam gdzie przyda się ich kreatywność oraz umiejętności interpersonalne.

  Konstrukcja i działanie lekkiego wózka podnośnikowego

  Za niezawodne, płynne i sprawne działanie wózka podnośnikowego odpowiada przemyślana konstrukcja. Nasi inżynierowie zastosowali sprawdzony system składający się z takich elementów jak: silnik elektryczny, napęd łańcuchowy, elektroniczna regulacja podnoszenia/opuszczania z funkcją start i stop oraz zabezpieczeniem przed przeciążeniem, przenośnym i regulowanym układem sterowania, bezobsługowym/ szczelnym akumulatorem. Urządzenie ma także przewód ręcznego sterowania oraz przewód ładowarki akumulatora. Jeżeli masz własne oczekiwania względem konstrukcji i wyposażenia urządzenia, poinformuj nas o tym. Możemy doposażyć lekki wózek zgodnie z Twoimi uwagami, np. w kółka niskoprofilowe.

  Lekkie wózki – wygodne i bezpieczne w eksploatacji

  Lekkie wózki mają na wyposażeniu podnośnik obsługiwany za pomocą ręcznej wciągarki oraz stalowego drutu. Pozwala to niezwykle precyzyjnie unosić i opuszczać ładunki z kontrolowaną prędkością. Wreszcie automatyczny układ hamulcowy czy cztery kółka nastawne – wszystko dla zwiększenia tempa i dokładności prowadzenia prac nawet na ograniczonym, trudniej dostępnym obszarze.

 • Wózki taczkowe

  Najlepsze wózki taczkowe do hal produkcyjnych

  W sklepie Silverstone zaopatrzysz się w wysokiej klasy wózki taczkowe przeznaczone do transportowania towarów znajdujących się w skrzyniach lub opakowaniach kartonowych. To uniwersalne urządzenia, których zaletą jest wytrzymała, stalowa konstrukcja oraz platforma załadowcza zrobiona z najwyższej jakości blachy. Dzięki temu nadają się one do wieloletniego użytkowania. Markowy wózek taczkowy zwykle wyposażony jest w mocne koła pneumatyczne, umożliwiające komfortowe przewożenie towarów po różnych rodzajach nawierzchni.

  Wózek taczkowy – idealny dla Twoich potrzeb

  Większość dostępnych u nas wózków taczkowych to modele przystosowane do transportowania różnego rodzaju produktów i materiałów. Za ich pomocą można bezpiecznie transportować m.in. skrzynie, beczki, worki, tekturowe opakowania czy też zgrzewki napojów butelkowanych. Niektóre wózki taczkowe wyposażono w funkcję składania. Dzięki temu nie zajmują one zbyt wiele miejsca przy przechowywaniu. Bez problemu mieszczą się też do bagażnika samochodu osobowego.

  Z uwagi na wysoką funkcjonalność i użyteczność wózków schodowych elektrycznych oraz ręcznych, na pewno powinieneś rozważyć taką inwestycję dla swojej firmy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z realnego wsparcia, jakie otrzymasz za sprawą wózków schodowych i innych z naszej oferty. Przekonało się o tym już wielu naszych zadowolonych klientów. Zachęcamy, abyś dołączył do ich grona, zapoznając się i porównując między sobą wózek taczkowy i wózek schodowy w wielu wariantach konstrukcyjnych i wyposażeniowych do wyboru.

  Najwyższej jakości wózek taczkowy w zasięgu Twojej ręki

  Asortyment sklepu Silverstone na bieżąco wzbogacamy o różne modele wózków taczkowych oraz wózków schodowych. Ich konstrukcja w większości przypadków wykonana jest ze spawanych rurek stalowych. Dołączona do nich platforma może być stała lub składana. Wysokiej klasy wózek taczkowy wyposażony jest w uchwyty umożliwiające wygodne kierowanie nim oraz manewrowanie wśród rozłożonych po hali sprzętów i mebli. Bezobsługowe łożyska mają specjalne pokrętła. Niektóre wózki taczkowe dysponują też dodatkowymi kołami. To usprawnia proces ich przemieszczania po hali bądź magazynie.

  Wózek taczkowy – najważniejsze cechy

  Wysokiej jakości wózek taczkowy powinien cechować się możliwie jak największym udźwigiem. Sprzedawane przez nas modele różnią się między sobą pod względem wartości tego parametru. Większość z nich jest w stanie jednorazowo udźwignąć towar o masie od 250 do 300 kg. Pomimo tak dużej ładowności, wózek taczkowy pozostaje łatwy i wygodny w obsłudze. Nie musisz używać znacznej siły, aby móc nim manewrować. To ogromna zaleta, pozwalająca odciążyć Twoich pracowników i zapewnić im odpowiednie warunki do pracy. Wózek ręczny taczkowy, podobnie jak samochodowy wózek elektryczny nie jest trudny w obsłudze, dlatego operator szybko przyswoi sobie zasady pracy z nim.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i rabaty.

 • Akcesoria
 • Wózki platformowe

  Przewożenie ciężkich opakowań lub większej ilości drobnych elementów wymaga odpowiedniego środka transportu. Takie zadanie doskonale spełniają wózki magazynowe wyposażone w pojedynczą lub podwójną platformę. Tego typu produkty oraz inne, jak np. ręczny wózek paletowy z wagą, znajdziesz w naszej firmie.

  Czym jest dobry wózek platformowy? My znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie, dlatego w naszej ofercie czekają na Ciebie wyłącznie najlepsze urządzenia. Po pierwsze są one wytrzymałe i mają spory udźwig, po drugie łatwo nimi manewrować. Nie bez znaczenia jest fakt, że nasze wózki magazynowe są także dwupoziomowe. Wariant z półką pozwala na spakowanie i stabilne rozmieszczenie większej ilości rzeczy do przewiezienia. Jednocześnie wygodny szeroki uchwyt i odpowiedni rozstaw kół pozwalają na wygodne manewrowanie wózkiem magazynowym.

  Wózki platformowe do magazynów

  Podstawową cechą, która wyróżnia wózki magazynowe jest wyposażenie w platformę umieszczoną bezpośrednio nad systemem jezdnym, a często także wyżej, w celu zwiększenia możliwości jednorazowego przewozu towarów. W przeciwieństwie do modeli paletowych czy podnośnikowych, wózek platformowy nie jest przystosowany do udźwigu kilku ton – standardowy udźwig wynosi około 200 kg.

  Wózki platformowe mają jednak tę zaletę, że zwarta powierzchnia każdej z półek umożliwia przewożenie wielu drobnych elementów, a także ładunków o nietypowych kształtach. Wyposażone w wygodny uchwyt i skrętne kółka ułatwiają manewrowanie w ciasnej przestrzeni pomiędzy regałami.

  Wózek platformowy elektryczny to uniwersalny pojazd, który znajduje zastosowanie w różnych branżach. Można go z powodzeniem wykorzystywać nie tylko w magazynach i halach produkcyjnych. Doskonale sprawdza się też w szpitalach, ogrodach zoologicznych oraz na poczcie. Dostępne w sklepie Silverstone wózki platformowe elektryczne mają niewielkie wymiary. Są one zwrotne, dlatego nadają się do użytkowania nawet w niewielkich pomieszczeniach. Kupione u nas modele szybko rozwijają maksymalną prędkość jazdy.

  Polecamy Twojej uwadze wózek platformowy elektryczny jako solidny, nowoczesny i niezwykle łatwy w obsłudze sprzęt. Zarówno fakt posiadania takiego napędu, jak również wyposażenie w miękkie, poliuretanowe kółka gwarantuje możliwość eksploatowania w pomieszczeniach zamkniętych, bez ryzyka uszkodzenia nawierzchni posadzki czy negatywnego oddziaływania na pracowników.

  Wózek platformowy - uniwersalność konstrukcji

  Wózki magazynowe, które znalazły się w naszej ofercie dedykowane są nie tylko pracownikom magazynów, bowiem ich uniwersalna, prosta konstrukcja pozwala na stosowanie ich w transporcie wewnętrznym w niemal każdym miejscu. Wózek platformowy idealnie sprawdzi się w dużych sklepach, ale również w bibliotekach, szpitalach, zakładach gastronomicznych i dziesiątkach miejsc, w których konieczne jest przemieszczanie dużej ilości drobnych przedmiotów.

  Wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego wózki platformowe są łatwe do utrzymania w czystości i stosunkowo lekkie, dzięki czemu nie ma problemów z ich przenoszeniem i przechowywaniem. 

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem, który tworzą wózki platformowe w wersji jedno- i dwupoziomowej. Odpowiadają one indywidualnym potrzebom naszych klientów, dlatego z łatwością znajdziesz wśród nich model, którego szukasz.

 • Wózki do transportu maszyn
 • Wózki do transportu beczek

  Wózki do transportu beczek

  Wózki do transportu beczek to szeroka gama urządzeń przeznaczonych do obsługi beczek. W zależności od specyfiki przedsiębiorstwa oraz charakteru procesu produkcyjnego wózek do beczek może być wykorzystywany do podnoszenia i ustawiania beczek na paletach lub też ich zdejmowania z palet. Niezależnie od kierunku obsługiwanego procesu zadaniem wózków do beczek jest zapewnienie jego bezproblemowego i bezwysiłkowego przebiegu. Chodzi o to, żeby wykonywanie pracy związanej z relokacją beczek nie wymagało od operatora wózka wzmożonego wysiłku fizycznego.

  Wózek do beczek Silverstone

  Wózki do transportu beczek Silverstone znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – wszędzie tam, gdzie proces produkcji lub magazynowania wymaga relokacji beczek w obrębie palet, miejsc magazynowych czy linii produkcyjnej. W asortymencie posiadamy wózki do beczek o różnych parametrach pracy. Naszą specjalnością są wózki hydrauliczne. Projektując nasze wózki do transportu beczek staramy się  tworzyć rozwiązania uniwersalne o szerokim spektrum zastosowań.

  W stałej sprzedaży posiadamy również akcesoria do wózków do transportu beczek, takie jak chwytaki do beczek i udźwigi beczek. Zarówno wózki, jak i oprzyrządowanie peryferyjne wykonujemy z największą starannością z wysokogatunkowych surowców.

  Dedykowane systemy transportu wewnętrznego

  Wózki do beczek marki Silverstone należą do grupy dedykowanych systemów transportu wewnętrznego, które projektujemy i wykonujemy na potrzeby przedsiębiorstw produkujących substancje ciekłe oraz korzystających z surowca beczkowanego. Wśród innych systemów dedykowanych Silverstone znajdziecie Państwo żurawiki warsztatowe, podnośniki hydrauliczne oraz rolki transportowe do maszyn. Wszystkie nasze systemy wyróżniają się funkcjonalnością, precyzją wykonania oraz trwałością, jaką zapewnia stosowanie wyłącznie  wysokiej jakości surowców. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi wózkami do beczek oraz innymi systemami transportu wewnętrznego Silverstone.

 • Wózki do kompletowania zamówień

  Wózki do kompletowania zamówień

  Kompletowanie zamówień to jeden z najbardziej kosztownych i złożonych procesów w logistyce. Polega na przygotowywaniu zamówień dla klientów, na co składa się proces gromadzenia towarów z różnych jednostek ładunkowych, pakowania oraz przygotowywania ich do wysyłki. Kompletowanie zamówień jest szczególnie istotne w branży e-commerce, w której ocena klientów jest uzależniona od:

  -        jakości produktów,

  -        czasu realizacji zamówień,

  -        zgodności przesyłki z zamówieniem.

  Wózki do kompletacji zamówień Silverstone stanowią ważny element wyposażenia do transportu wewnętrznego. Znajdują zastosowanie w centrach dystrybucji i magazynach. Ich zadaniem jest przyspieszenie procesu kompletowania zamówień, a w efekcie poprawa jakości obsługi klienta. W zależności od wybranego modelu nasze wózki do kompletacji zamówień mogą być wykorzystywane przez centra dystrybucji zaopatrujące sieci supermarketów, jak również centra logistyczne obsługujące firmy prowadzące sprzedaż online. To co je wyróżnia, to przede wszystkim:

  -        przemyślany projekt,

  -        zastosowana technologia,

  -        precyzyjny dobór materiałów,

  -        szerokie zastosowanie.

  Czym powinien się wyróżniać doby wózek do kompletacji zamówień?

  Odpowiedź na to pytanie będzie się różnić zależnie od specyfiki charakteryzującej środowisko pracy urządzenia. Wózki do kompletowania zamówień należy wybierać zgodnie z konkretnymi wytycznymi technicznymi, takimi jak gabaryt samego wózka, maksymalny udźwig czy maksymalna wysokość podnoszenia. Wybierając urządzenie o parametrach odpowiadających naszym potrzebom mamy pewność, że wózek będzie funkcjonalny, a jego zakup przełoży się na poprawę ergonomii pracy magazynu i ułatwi kompletowanie każdego zamówienia.

  Jak nasza technologia wspiera kompletowanie zamówień?

  Projektując wózki do kompletacji zamówień staramy się dostarczać rozwiązania logistyczne o szerokim zakresie zastosowań. To pozwala na eksploatację oferowanych wózków w bardzo zróżnicowanych warunkach pracy – w tradycyjnych magazynach,  jak również magazynach wysokiego składowania.

  Powierzchnia ładunkowa wózka może być podnoszona i opuszczana, co zapewnia dobrą widoczność podczas jazdy oraz ergonomiczną pozycję roboczą. To czynniki decydujące o przebiegu procesów i możliwości ich efektywnej obsługi. Wybierając wózki do kompletacji zamówień Sliverstone zyskujesz:

  -        dostęp do sprawdzonych technologii transportu wewnętrznego,

  -        niezawodne urządzenia o szerokich możliwościach zastosowania w różnych warunkach pracy,

  -        technologię, która jest łatwa w obsłudze i zapewnia wysoki komfort pracy operatora.

  Wózki do kompletacji zamówień: Oferta Silverstone

  Klientów poszukujących wózków do kompletacji zamówień zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Kompletowanie zamówień z zastosowaniem wózków Silverstone podnosi ergonomię pracy operatorów, tym samym:

  -        zwiększając zasięg jednej osoby, która może z łatwością kompletować zamówienie sięgając do opakowań zbiorczych rozmieszczonych na różnych poziomach składowania,

  -        skracając czas niezbędny do obsługi procesu,

  -        ograniczając ryzyko błędów podczas kompletowania.

  W stałym asortymencie posiadamy wózki widłowe do kompletacji zamówień o zróżnicowanym zasięgu. Obok profesjonalnych rozwiązań techniki magazynowej zapewniamy również fachowe doradztwo. Specjaliści Silverstone odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy.

 • Wózki widłowe

  Wózki widłowe

  Wózek widłowy to jeden z podstawowych elementów wyposażenia do transportu wewnętrznego. Urządzenie służy do podnoszenia i zmiany lokacji ładunków paletowych. W ramach szerokiej oferty wózków widłowych możemy wyróżnić:

  -        wózki widłowe spalinowe,

  -        wózki widłowe elektryczne.

  Marka Silverstone specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wózków elektrycznych. Elektryczny wózek widłowy należy do grupy urządzeń transportu bliskiego wykorzystywanych m.in. w centrach logistycznych i magazynowych przy rozładunku i załadunku. Wózki widłowe są także powszechnie wykorzystywane do przemieszczania ładunków w obrębie hal magazynowych i placów składowych. Z powodzeniem mogą się przemieszczać po różnych nawierzchniach, w tym także pokonując ich nierówności.

  Wózki widłowe elektryczne: Zastosowanie

  Elektryczne wózki widłowe powszechnie uważane są za urządzenia bezpieczne. Podczas pracy nie generują szkodliwych spalin, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Praktyczne zastosowanie elektrycznych wózków widłowych obejmuje realizację zadań transportu bliskiego w:

  -        centrach dystrybucji,

  -        magazynach,

  -        warunkach zewnętrznych placów składowych,

  -        środowisku produkcyjnym.

  Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i ergonomii pracy wózki elektryczne mogą być użytkowane wszędzie tam, gdzie jednostką opakowaniową jest paleta. Warunkiem zastosowania wózków elektrycznych z operatorem siedzącym jest oczywiście odpowiednia przestrzeń. Systemy te nie są dedykowane do organizacji niewielkich przestrzeni magazynowych w lokalnych sklepach czy punktach sprzedaży. To rozwiązania stworzone z myślą o obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych, szybkiej i bezpiecznej pracy oraz zachowaniu porządku w przestrzeni magazynowej wykorzystującej różne poziomy składowania.

  Elektryczne wózki widłowe Silverstone

  Oferowane wózki elektryczne widłowe to urządzenia zaprojektowane z myślą o poprawie ergonomii i zapewnieniu bezwzględnego bezpieczeństwa pracy. Powyższe założenia realizujemy korzystając z wysokiej jakości komponentów, na bazie których powstają wózki Silverstone. Cechuje je niezawodność, bezpieczeństwo pracy oraz niskie koszty eksploatacji.

  Jako producent i dostawcawyposażenia do transportu wewnętrznego staramy się stale podnosić komfort pracy operatorów. Dlatego tak wiele uwagi poświęcamy ergonomii samego stanowiska pracy oraz intuicyjnej obsłudze dostarczanych rozwiązań. Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo – operatora i osób znajdujących się w jego bliższym i dalszym otoczeniu. W celu poprawy widoczności, a co za tym idzie ograniczenia ryzyka wypadków z udziałem osób trzecich nasze elektryczne wózki widłowe wyposażyliśmy w duże kabiny. To pozwoliło nam uzyskać bardzo dobrą widoczność na wprost, jak i na boki, a także podczas pracy na biegu wstecznym.

  Wózki widłowe: Odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby małych, średnich i dużych biznesów

  OfertaSilverstone w zakresie wózków widłowych jest szeroka i zróżnicowana. Stworzyliśmy ją z myślą o potrzebach małych, średnich i dużych firm działających w branży produkcyjnej, przetwórczej, logistycznej i transportowej. Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości rozwiązań z zakresu transportu bliskiego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy elektryczne wózki widłowe o zróżnicowanych parametrach użytkowych, co pozwala na ich stosowanie w różnych branżach i gałęziach przemysłu. Nasze wózki charakteryzują się łatwą obsługą, trwałością i odpornością na oddziaływanie czynników szkodliwych, wysoką wydajnością i niewymagającym serwisem. To wszystko sprawia, że są komfortowe, a zarazem ekonomiczne w użytkowaniu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 106 elementów
Wózki

Wózki do palet

Wózki do palet – popularne paleciaki – to urządzenia transportu bliskiego (UTB) służące do podnoszenia i przewożenia ładunków na paletach. Urządzenia te są stosowane przy organizacji transportu wewnętrznego w centrach logistycznych i magazynach przy rozładunkach, załadunkach.

Jako profesjonalny dostawca wyposażenia do transportu...

Wózki do palet

Wózki do palet – popularne paleciaki – to urządzenia transportu bliskiego (UTB) służące do podnoszenia i przewożenia ładunków na paletach. Urządzenia te są stosowane przy organizacji transportu wewnętrznego w centrach logistycznych i magazynach przy rozładunkach, załadunkach.

Jako profesjonalny dostawca wyposażenia do transportu wewnętrznego marka Silverstone oferuje szeroki wybór wózków do palet o zróżnicowanych parametrach technicznych. To pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby firm reprezentujących różne branże, przedsiębiorstw małych, średnich i dużych. W zależności od specyfiki obsługiwanej przestrzeni magazynowej proponujemy m.in.:

-        wózki do palet ręczne i elektryczne,

-        wózki podnoszące,

-        paleciaki wysokiego podnoszenia,

-        wózki taczkowe.

Naszą ofertę dopełnia szeroki wybór akcesoriów rozszerzających funkcjonalność wózków podnoszących i wózków do palet. Poprzez odpowiedni dobór akcesoriów użytkownik może dostosować zakres pracy wózka do zmieniających się warunków pracy w firmie, tym samym unikając konieczności zakupu kolejnego urządzenia.

Wózki podnoszące

Organizacja przestrzeni przechowywania bardzo często wymaga zastosowania regałów wysokiego składowania, co znacząco ogranicza zastosowanie standardowych wózków do palet. Tam, gdzie towary lub surowce do produkcji są przechowywane na różnych wysokościach niezbędne okazują się wózki podnoszące. Paleciaki wysokiego podnoszenia to urządzenia techniki magazynowej, których konstrukcja pozwala na łączenie funkcji podnoszenia i transportu. Wózki podnoszące umożliwiają zdjęcie palet z wyżej zlokalizowanych miejsc magazynowych, ich obniżenie i bezpieczny transport wewnętrzny, a następnie ich odłożenie na ziemię lub wyższy poziom składowania (np. regał).

Wózki podnoszące są projektowane i konstruowane w taki sposób, aby ich obsługa wymagała jak najmniejszego wysiłku fizycznego, w wyniku czego urządzenie może być z powodzeniem obsługiwane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Wózki podnoszące pracują na różnych wysokościach. Maksymalny zakres podnoszenia jest w tym przypadku uzależniony od konstrukcji wózka. W asortymencie posiadamy m.in. wózki o maksymalnej wysokości podnoszenia od 80 do 850 mm.

Paleciaki wysokiego podnoszenia: Szeroki wybór rozwiązań

Paleciaki wysokiego podnoszenia stanowią nieodłączny element wyposażenia magazynów wysokiego składowania. Urządzenie umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do wysoko położonych miejsc składowania, a tym samym efektywne zagospodarowanie przestrzeni i możliwość podniesienia wydajności indywidualnych magazynów poprzez zastosowanie regałów i pionowe rozmieszczenie przechowywanych towarów.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na efektywne wykorzystanie przestrzeni wózki podnoszące i paleciaki wysokiego podnoszenia Sliverstone stają się jednym z podstawowych elementów wyposażenia do transportu wewnętrznego.

Wózki do palet i wózki podnoszące Sliverstone

Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości wózków paletowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy rozwiązania dostosowane do potrzeb obiektów magazynowych, firm transportowych i centrów logistycznych. Nasze wózki do palet z powodzeniem obsługują palety przechowywane bezpośrednio na podłodze, jak i palety umieszczone wysoko na regałach. W oferowanych wózkach podnoszących stosujemy niezawodne komponenty, dzięki czemu pracują one z taką samą wydajnością przez długi czas eksploatacji i mogą być eksploatowane także w trudnych warunkach. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru wózków do palet zachęcamy do kontaktu.