Katalog

Włączone filtry:

  Promocje

  Wózki elektryczne podnośnikowe / paleciaki elektryczne Jest 31 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
  Wózki elektryczne podnośnikowe / paleciaki elektryczne

  System transportu wewnętrznego w magazynach i na placach składowych, na których materiały układa się warstwowo w wysokie stosy, wymaga odpowiednich podnośników. Wózki podnośnikowe elektryczne rozwiązują zarówno problem unoszenia ciężkich ładunków, jak profesjonalna sztaplarka, jak i ich przewożenia z miejsca na miejsce. Oferujemy wózki podnośnik...

  System transportu wewnętrznego w magazynach i na placach składowych, na których materiały układa się warstwowo w wysokie stosy, wymaga odpowiednich podnośników. Wózki podnośnikowe elektryczne rozwiązują zarówno problem unoszenia ciężkich ładunków, jak profesjonalna sztaplarka, jak i ich przewożenia z miejsca na miejsce. Oferujemy wózki podnośnikowe jak i podnośniki nożycowe oraz wiele innych rozwiązań.

  Sztaplarka – układanie warstwowe w magazynach

  Wózek elektryczny stanowi dziś podstawowe wyposażenie każdej firmy, w której do organizacji procesu produkcji niezbędny jest system transportu wewnętrznego. Ponieważ w warunkach nowoczesnego przemysłu istotna jest ekonomika, wykorzystywane obecnie w takim transporcie wózki podnośnikowe elektryczne wykonują zarówno pracę środka transportu, jak i dźwigu czy podnośnika.

  Nowoczesny wózek, czyli sztaplarka posiada system pionowego podnoszenia umożliwiający wywindowanie umieszczonej na podstawie palety do wysokości prawie 15 m. Taka wysokość pozwala na wygodne wsunięcie palety na miejsce w specjalnym regale lub ułożenie jej na stercie ładunku. Wózek podnośnikowy idealnie sprawdzi się w magazynie wysokiego składu.

  Wózek podnośnikowy – szeroki wybór parametrów

  Wózek podnośnikowy i sztaplarka w jednym urządzeniu to rozwiązanie uniwersalne i zarazem ekonomiczne, bowiem nie wymaga inwestowania w dodatkowe dźwignice czy szkolenia personelu. Atutem jest też duże urozmaicenie modeli, w których istotna jest kombinacja udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

  Wózki podnośnikowe elektryczne dostępne są w wersji o udźwigu od kilkuset kilogramów do 2 ton i wysokości podnoszenia od kilku do kilkunastu metrów. Odpowiednia kombinację można dopasować do wielkości zakładu i jego konkretnych potrzeb. 

  Znajdź idealny wózek podnośnikowy

  Jako dostawca wózków podnośnikowych, możemy zaoferować Ci wiele propozycji, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom, stylowi pracy i charakterowi przedsiębiorstwa. Nasze wózki podnośnikowe elektryczne, z uwagi na cichą, bezpieczną, ale też oszczędną pracę są pożądanym elementem wyposażeniu wielu zakładów. Bez względu na ich wielkość, okazuje się, że zachodzi potrzeba zastąpienia pracy rąk ludzkich. W jaki sposób? Oczywiście za sprawą solidnych i niezawodnych maszyn. Zalicza się do nich wózek elektryczny, który jest mocny, wydajny, a przy tym kompaktowy w budowie. Zmieści się niemal w każdym miejscu, problemem nie są dla niego wąskie przejścia, a także przemieszczenia między piętrami za pośrednictwem windy.

  Wsparcie doradcy przy zakupie wózka elektrycznego

  Duża dostępność modeli wózków podnośnikowych sprawia, że trudno Ci wybrać tylko jeden z nich. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji i służą Ci pomocą przy zakupie sztaplarki. Pomożemy w porównaniu jej najważniejszych parametrów i cech, w tym udźwigu, wysokości podnoszenia, wymiarów wideł, typu i rozmiaru kół, promienia skrętu czy prędkości jazdy. Zależy nam na tym, aby wózek unoszący, który wybierzesz w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i pasował do docelowego miejsca, w jakim będziesz go eksploatował.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy – u nas znajdziesz najlepsze wózki podnośnikowe, które usprawnią pracę w Twoim zakładzie, w hali lub na magazynie.