Wózki elektryczne podnośnikowe / paleciaki elektryczne  19 produktów.

Twoje porównanie Wybrano: 0
Wózki elektryczne podnośnikowe / paleciaki elektryczne

System transportu wewnętrznego w magazynach i na placach składowych, na których materiały układa się warstwowo w wysokie stosy, wymaga odpowiednich podnośników. Wózki podnośnikowe elektryczne rozwiązują zarówno problem unoszenia ciężkich ładunków, jak profesjonalna sztaplarka, jak i ich przewożenia z miejsca na miejsce. Oferujemy wózki podnośnik...

System transportu wewnętrznego w magazynach i na placach składowych, na których materiały układa się warstwowo w wysokie stosy, wymaga odpowiednich podnośników. Wózki podnośnikowe elektryczne rozwiązują zarówno problem unoszenia ciężkich ładunków, jak profesjonalna sztaplarka, jak i ich przewożenia z miejsca na miejsce. Oferujemy wózki podnośnikowe jak i podnośniki nożycowe oraz wiele innych rozwiązań.

Sztaplarka – układanie warstwowe w magazynach

Wózek elektryczny stanowi dziś podstawowe wyposażenie każdej firmy, w której do organizacji procesu produkcji niezbędny jest system transportu wewnętrznego. Ponieważ w warunkach nowoczesnego przemysłu istotna jest ekonomika, wykorzystywane obecnie w takim transporcie wózki podnośnikowe elektryczne wykonują zarówno pracę środka transportu, jak i dźwigu czy podnośnika.

Nowoczesny wózek, czyli sztaplarka posiada system pionowego podnoszenia umożliwiający wywindowanie umieszczonej na podstawie palety do wysokości prawie 15 m. Taka wysokość pozwala na wygodne wsunięcie palety na miejsce w specjalnym regale lub ułożenie jej na stercie ładunku. Wózek podnośnikowy idealnie sprawdzi się w magazynie wysokiego składu.

Wózek podnośnikowy – szeroki wybór parametrów

Wózek podnośnikowy i sztaplarka w jednym urządzeniu to rozwiązanie uniwersalne i zarazem ekonomiczne, bowiem nie wymaga inwestowania w dodatkowe dźwignice czy szkolenia personelu. Atutem jest też duże urozmaicenie modeli, w których istotna jest kombinacja udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Wózki podnośnikowe elektryczne dostępne są w wersji o udźwigu od kilkuset kilogramów do 2 ton i wysokości podnoszenia od kilku do kilkunastu metrów. Odpowiednia kombinację można dopasować do wielkości zakładu i jego konkretnych potrzeb. 

Znajdź idealny wózek podnośnikowy

Jako dostawca wózków podnośnikowych, możemy zaoferować Ci wiele propozycji, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom, stylowi pracy i charakterowi przedsiębiorstwa. Nasze wózki podnośnikowe elektryczne, z uwagi na cichą, bezpieczną, ale też oszczędną pracę są pożądanym elementem wyposażeniu wielu zakładów. Bez względu na ich wielkość, okazuje się, że zachodzi potrzeba zastąpienia pracy rąk ludzkich. W jaki sposób? Oczywiście za sprawą solidnych i niezawodnych maszyn. Zalicza się do nich wózek elektryczny, który jest mocny, wydajny, a przy tym kompaktowy w budowie. Zmieści się niemal w każdym miejscu, problemem nie są dla niego wąskie przejścia, a także przemieszczenia między piętrami za pośrednictwem windy.

Wsparcie doradcy przy zakupie wózka elektrycznego

Duża dostępność modeli wózków podnośnikowych sprawia, że trudno Ci wybrać tylko jeden z nich. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji i służą Ci pomocą przy zakupie sztaplarki. Pomożemy w porównaniu jej najważniejszych parametrów i cech, w tym udźwigu, wysokości podnoszenia, wymiarów wideł, typu i rozmiaru kół, promienia skrętu czy prędkości jazdy. Zależy nam na tym, aby wózek unoszący, który wybierzesz w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i pasował do docelowego miejsca, w jakim będziesz go eksploatował.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – u nas znajdziesz najlepsze wózki podnośnikowe, które usprawnią pracę w Twoim zakładzie, w hali lub na magazynie.

Sztaplarka elektryczna? Tylko ze sklepu Silverstone

Kiedy chodzi o wydajność i niezawodność w magazynie, każdy szczegół się liczy. Jeden z kluczowych elementów efektywnego zarządzania przestrzenią magazynową to odpowiedni sprzęt do przenoszenia i składowania towarów. Właśnie dlatego przedstawiamy Ci najnowsze rozwiązania w dziedzinie transportu wewnętrznego: sztaplarkę elektryczną w wielu wersjach do wyboru. Dlaczego musisz ją mieć?

Wózek unoszący elektryczny – siła i precyzja w jednym

Wyobraź sobie urządzenie, które łączy w sobie siłę tradycyjnej sztaplarki z precyzją i cichą pracą urządzenia elektrycznego. Nasze sztaplarki elektryczne to synonim najwyższej jakości, długiej żywotności i niezawodności. Cechuje je:

  • wysoka wydajność – dzięki zaawansowanej technologii, nasze sztaplarki są w stanie przenosić ciężkie ładunki z niesamowitą łatwością i zwinnością,
  • bezpieczeństwo – inteligentne czujniki i systemy zabezpieczeń zapewniają ochronę zarówno operatorowi, jak i towarowi,
  • ergonomiczność – zaprojektowane z myślą o użytkowniku, sztaplarki są intuicyjne i komfortowe w obsłudze.

Podnieś swoją wydajność na wyższy poziom ze sztaplarką elektryczną

Czas to pieniądz! Nasz wózek unoszący elektryczny gwarantuje, że każde zadanie zostanie wykonane szybko, sprawnie i bez szkód. Niezależnie od tego, czy przenosisz palety z produktami, czy też skrzynki z materiałami, nasze wózki unoszące są gotowe do działania. Zapraszamy do składania zamówień!

Nowe produkty

Katalog

Filtry
Ładowność (kg)
Wyczyść filtry

Informacja

Promocje

19 produktów.
14 produkty
Skontaktuj się z nami
Nie możesz znaleźć przedmiotu, masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem:
+48 513-158-683