Katalog

Włączone filtry:

  Promocje

  Wózki elektryczne paletowe / paleciaki Jest 23 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
  Wózki elektryczne paletowe / paleciaki

  Transport wewnętrzny jest niezbędnym elementem pracy każdego magazynu i zakładu produkcyjnego, a także placów składowych, na których systematycznie przemieszcza się ciężkie ładunki. Organizacja pracy w takich miejscach wymaga odpowiedniego wyposażenia. Najefektywniejszym narzędziem w takim transporcie są wózki paletowe. Współcześnie przybierają ...

  Transport wewnętrzny jest niezbędnym elementem pracy każdego magazynu i zakładu produkcyjnego, a także placów składowych, na których systematycznie przemieszcza się ciężkie ładunki. Organizacja pracy w takich miejscach wymaga odpowiedniego wyposażenia. Najefektywniejszym narzędziem w takim transporcie są wózki paletowe. Współcześnie przybierają one różne rozmiary oraz funkcje, dlatego świetnie dopasowują się do charakteru danego miejsca i realizowanych w nim zadań. Z przyjemnością prezentujemy Ci wózek paleciak elektryczny, który po pierwsze pracuje cicho, po drugie nie emituje zanieczyszczeń, a po trzecie nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń. To sprawia, że elektryczny paleciak znajduje szereg zastosowań w halach, magazynach i innych obiektach przemysłowych czy logistycznych. 

  Wózek elektryczny niezbędny w transporcie wewnętrznym

  Przenoszenie ładunków jest częścią procesu produkcyjnego, magazynowego i transportowego, dlatego system pracy w takich miejscach opiera się o odpowiednie środki transportu, do których zalicza się wózek podnośnikowy elektryczny. Eliminują one do minimum potrzebę wkładu fizycznego ludzi, a dzięki temu przyspieszają realizację zadań i zwiększają ich bezpieczeństwo. Wózek paletowy elektryczny nie tylko pozwala na podniesienie ciężkiego ładunku, ale też umożliwia jego przewiezienie.

  Dostępne w naszej ofercie wózki paletowe wyposażone są w specjalne widły, rozstawem i parametrami dostosowane do konstrukcji standardowych europejskich palet. Taki paleciak elektryczny zapewnia komfort przewozu i eliminuje ryzyko zsuwania się ładunku. Duża różnorodność wariantów sprawia, że paleciak z powodzeniem można kupić za mniej niż 10 000 złotych. Taka inwestycja na pewno okaże się opłacalna dla Twojej firmy i szybko się zwróci. 

  Wózki paletowe elektryczne i ich zalety

  Paleciaki elektryczne są uniwersalnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem, szczególnie sprawdzającym się w miejscach, w których przenoszenie, podnoszenie i przewożenie ciężkich palet jest codzienną czynnością. Co wyróżnia takie modele? Jakie cechy mają nasze paleciaki?

  •          Wózki paletowe elektryczne mogą podnosić ciężary nawet powyżej 2000 kg.
  •          Elektroniczne sterowanie gwarantuje prostą obsługę wózka paleciaka,
  •          Zasilanie elektryczne jest ekologiczne, dlatego wózki paletowe tego rodzaju mogą pracować w pomieszczeniach zamkniętych bez szkody dla zdrowia pracowników.
  •          Nowoczesne paleciaki elektryczne wyposażone są w różne usprawnienia, jak ergonomiczny hamulec czy system zapobiegający przewracaniu na zakrętach.
  •          Wydajny będący na wyposażeniu paleciaka elektrycznego silnik jest energooszczędny, a jednocześnie gwarantuje cichą pracę.
  •          Niemal każdy wózek paletowy elektryczny ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest wygodny z przechowywaniu.

  Wózki paletowe elektryczne dostępne są w wielu wersjach różniących się udźwigiem i mocą silnika, a w konsekwencji także wielkością. Rozmaitość modeli sprawia, że paleciak elektryczny może być perfekcyjnie dopasowany do potrzeb. Dzięki temu nie ma potrzeby inwestowania w duże, niewykorzystane i pochłaniające sporo energii modele do małych magazynów. Jeżeli chcesz kupić wózek paletowy i potrzebujesz w tym zakresie porady doświadczonego sprzedawcy, skontaktuj się z nami. Zaprezentujemy Ci różne wersje paleciaków elektrycznych, porównamy wózki paletowe i pomożemy w wyborze najlepszego z nich.