Stoły podnośne Jest 41 produktów.

Podkategorie

 • Hydrauliczne- nożycowe- stacjonarne stoły podnośne

  Silverstone – podnośniki nożycowe

  Stół podnośny to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie nazywane również stołem nożycowym ułatwia pracę z ciężkimi ładunkami. Pozwala między innymi na wygodne i ergonomiczne podnoszenie towaru, co jest bardzo istotne np. podczas załadunku czy rozładunku pojazdu. Stół nożycowy ułatwia także prace na wysokości.

  Nasza oferta obejmuje m.in. podnośnik nożycowy hydrauliczny umożliwiający podnoszenie do ponad 4 metrów. Odpowiednio dobrany stół podnośny wpłynie na skuteczną, wydajną, a przede wszystkim bezpieczną pracę bez zbędnego obciążenia dla człowieka. Jeżeli nie wiesz, który stół nożycowy okaże się najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Doradcy chętnie zaprezentują różne podnośniki nożycowe i pomogą Ci w podjęciu decyzji. 

  Podnośnik nożycowy – specyfikacja naszego sprzętu

  W ofercie firmy Silverstone znajdą Państwo podnośniki nożycowe, które charakteryzuje standardowy udźwig do 500 kilogramów, jak również modele o udźwigu do 4000 kilogramów. Nasze podnośniki nożycowe hydrauliczne znajdują swoje zastosowanie w branży przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej i wielu innych.

  Proponujemy Państwu kilka rodzajów podnośników:

  • podnośniki jednonożycowe – najpopularniejszy oraz najczęściej stosowany typ,
  • podnośniki dwunożycowe – przeznaczone do podnoszenia przedmiotów na wyższe wysokości – od 1,75 metra aż do ponad 4 metrów,
  • podnośniki tandemowe – znajdujące swoje zastosowanie w przypadku towarów podłużnych,
  • podnośniki niskoprofilowe – będące alternatywą dla podnośników montowanych w zagłębieniach, dodatkowo mogą być one bardzo skutecznie rozładowywane oraz ładowane za pomocą wózków widłowych.

  Asortyment sklepu Silverstone na bieżąco zaopatrujemy w najwyższej jakości stoły podnośne. Kupiony u nas podnośnik nożycowy hydrauliczny znakomicie sprawdzi się przy unoszeniu i opuszczaniu materiałów na stanowiskach załadowczych montażowych oraz obróbczych. Dodatkowo sprzęt pozwala też na utrzymywanie stałych poziomów roboczych tak przy załadowywaniu, jak i rozładowywaniu surowców.

  Podnośniki nożycowe hydrauliczne są proste w obsłudze. Można nimi sterować za pomocą odpowiednio dobranych przycisków podnoszenia i opuszczania towaru. Każdy podnośnik nożycowy, jaki u nas znajdziesz cechuje się solidną budową oraz łatwością obsługi. Ma mocny silnik i rozmiar, który sprawi, że mieści się niemal wszędzie. Sprawdź dowolny podnośnik nożycowy hydrauliczny z oferty i zamów wyposażenie swojego zakładu przemysłowego. 

  Podnośniki nożycowe to jedynie niewielka część naszej szerokiej oferty. Proponujemy także wózki, żurawiki warsztatowe, szafy stalowe i wagi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu wyboru odpowiedniego sprzętu.

 • Hydrauliczne- nożycowe- ruchome...
 • Elektryczne ruchome stoły podnośne
 • Akcesoria
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Stoły podnośne

Stoły produkcyjne

Ergonomiczna organizacja stanowiska pracy wymaga zastosowania odpowiednich elementów wyposażenia. Stoły produkcyjne Silverstone znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże i gałęzie przemysłu. Za ich wyborem przemawia:

-        przemyślana konstrukcja – oferowane stoły przemysłowe projektujemy i w...

Stoły produkcyjne

Ergonomiczna organizacja stanowiska pracy wymaga zastosowania odpowiednich elementów wyposażenia. Stoły produkcyjne Silverstone znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże i gałęzie przemysłu. Za ich wyborem przemawia:

-        przemyślana konstrukcja – oferowane stoły przemysłowe projektujemy i wykonujemy w taki sposób, aby zapewniały maksymalny komfort pracy, jednocześnie dopasowując się do wyzwań wynikających z obsługi poszczególnych etapów procesu konstrukcyjnego,

-        selekcja materiałów – stoły wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów, których wybór przekłada się zarówno na trwałość oferowanych elementów wyposażenia, jak również łatwość utrzymania ich w czystości,

-        precyzja wykonania – pracujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu nasze stoły produkcyjne są trwałe, estetyczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Stoły produkcyjne Sliverstone: Szeroki wybór rozwiązań

Klientów poszukujących wysokiej jakości stołów produkcyjnych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Znajdziesz tutaj stoły produkcyjne charakteryzujące się różnymi możliwościami technicznymi. Mnogość i zróżnicowanie asortymentu dla hal produkcyjnych i magazynowych pozwala nam jeszcze lepiej dopowiadać na potrzeby i wyzwania różnych branż.

 

W zależności od realizowanych prac możemy polecić:

-        hydrauliczne stoły podnośnikowe stacjonarne,

-        hydrauliczne stoły podnośnikowe ruchome,

-        elektryczne stoły podnośnikowe ruchome.

-       podnośniki hydrauliczne.

Oferowane stoły znajdują zastosowanie przede wszystkim w warunkach transportu wewnętrznego. Ich konstrukcja została przez nas zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby zapewnić wydajną i bezpieczną pracę. Zastosowaliśmy rozwiązania systemowe, które ograniczają ryzyko uszkodzeń ciała operatora do minimum, w tym samym czasie zapewniając możliwość stworzenia ergonomicznego stanowiska roboczego dla operatorów o różnym wzroście, pracujących na różnych wysokościach.

Dlaczego warto wybrać nasze stoły produkcyjne?

Czynnikiem, który w pierwszej kolejności przemawia za wyborem wyposażenia do transportu wewnętrznego marki Silverstone jest trwałość i niezawodność oferowanych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy wybierzesz stoły produkcyjne czy inne urządzenie, możesz liczyć na łatwość obsługi, niezawodność pracy oraz minimalne wymogi w zakresie przeglądów technicznych i konserwacji. To wszystko przekłada się na wysoką wydajność dostarczanych rozwiązań, które niezmiennie od lat zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.