Stoły podnośne Jest 41 produktów.

Podkategorie

 • Hydrauliczne- nożycowe- stacjonarne stoły podnośne

  Silverstone – podnośniki nożycowe

  Stół podnośny to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie nazywane również stołem nożycowym ułatwia pracę z ciężkimi ładunkami. Pozwala między innymi na wygodne i ergonomiczne podnoszenie towaru, co jest bardzo istotne np. podczas załadunku czy rozładunku pojazdu. Stół nożycowy ułatwia także prace na wysokości.

  Nasza oferta obejmuje m.in. podnośnik nożycowy hydrauliczny umożliwiający podnoszenie do ponad 4 metrów. Odpowiednio dobrany stół podnośny wpłynie na skuteczną, wydajną, a przede wszystkim bezpieczną pracę bez zbędnego obciążenia dla człowieka.

  Podnośnik nożycowy – specyfikacja naszego sprzętu

  W ofercie firmy Silverstone znajdą Państwo podnośniki nożycowe, które charakteryzuje standardowy udźwig do 500 kilogramów, jak również modele o udźwigu do 4000 kilogramów. Nasze podnośniki nożycowe hydrauliczne znajdują swoje zastosowanie w branży przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej i wielu innych.

  Proponujemy Państwu kilka rodzajów podnośników:

  • podnośniki jednonożycowe – najpopularniejszy oraz najczęściej stosowany typ,
  • podnośniki dwunożycowe – przeznaczone do podnoszenia przedmiotów na wyższe wysokości – od 1,75 metra aż do ponad 4 metrów,
  • podnośniki tandemowe – znajdujące swoje zastosowanie w przypadku towarów podłużnych,
  • podnośniki niskoprofilowe – będące alternatywą dla podnośników montowanych w zagłębieniach, dodatkowo mogą być one bardzo skutecznie rozładowywane oraz ładowane za pomocą wózków widłowych.

  Asortyment sklepu Silverstone na bieżąco zaopatrujemy w najwyższej jakości stoły podnośne. Kupiony u nas podnośnik nożycowy hydrauliczny znakomicie sprawdzi się przy unoszeniu i opuszczaniu materiałów na stanowiskach załadowczych montażowych oraz obróbczych. Dodatkowo sprzęt pozwala też na utrzymywanie stałych poziomów roboczych tak przy załadowywaniu, jak i rozładowywaniu surowców.

  Podnośniki nożycowe hydrauliczne są proste w obsłudze. Można nimi sterować za pomocą odpowiednio dobranych przycisków podnoszenia i opuszczania towaru.

  Podnośniki nożycowe to jedynie niewielka część naszej szerokiej oferty. Proponujemy także wózki, żurawiki warsztatowe, szafy stalowe i wagi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu wyboru odpowiedniego sprzętu.

 • Hydrauliczne- nożycowe- ruchome...
 • Elektryczne ruchome stoły podnośne
 • Akcesoria
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów