Hydrauliczne- nożycowe- stacjonarne stoły podnośne  29 produktów.

Twoje porównanie Wybrano: 0
Hydrauliczne- nożycowe- stacjonarne stoły podnośne

Silverstone – podnośniki nożycowe

Stół podnośny to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie nazywane również stołem nożycowym ułatwia pracę z ciężkimi ładunkami. Pozwala między innymi na wygodne i ergonomiczne podnoszenie towaru, co jest bardzo istotne np. podczas załadunku czy rozładunku pojazdu. Stół nożycowy ułatwia także prace na w...

Silverstone – podnośniki nożycowe

Stół podnośny to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie nazywane również stołem nożycowym ułatwia pracę z ciężkimi ładunkami. Pozwala między innymi na wygodne i ergonomiczne podnoszenie towaru, co jest bardzo istotne np. podczas załadunku czy rozładunku pojazdu. Stół nożycowy ułatwia także prace na wysokości.

Nasza oferta obejmuje m.in. podnośnik nożycowy hydrauliczny umożliwiający podnoszenie do ponad 4 metrów. Odpowiednio dobrany stół podnośny wpłynie na skuteczną, wydajną, a przede wszystkim bezpieczną pracę bez zbędnego obciążenia dla człowieka. Jeżeli nie wiesz, który stół nożycowy okaże się najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Doradcy chętnie zaprezentują różne podnośniki nożycowe i pomogą Ci w podjęciu decyzji. 

Podnośnik nożycowy – specyfikacja naszego sprzętu

W ofercie firmy Silverstone znajdą Państwo podnośniki nożycowe, które charakteryzuje standardowy udźwig do 500 kilogramów, jak również modele o udźwigu do 4000 kilogramów. Nasze podnośniki nożycowe hydrauliczne znajdują swoje zastosowanie w branży przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej i wielu innych.

Proponujemy Państwu kilka rodzajów podnośników nożycowych:

  • podnośniki jednonożycowe – najpopularniejszy oraz najczęściej stosowany typ,
  • podnośniki dwunożycowe – przeznaczone do podnoszenia przedmiotów na wyższe wysokości – od 1,75 metra aż do ponad 4 metrów,
  • podnośniki tandemowe – znajdujące swoje zastosowanie w przypadku towarów podłużnych,
  • podnośniki niskoprofilowe – będące alternatywą dla podnośników montowanych w zagłębieniach, dodatkowo mogą być one bardzo skutecznie rozładowywane oraz ładowane za pomocą wózków widłowych.

Asortyment sklepu Silverstone na bieżąco zaopatrujemy w najwyższej jakości stoły podnośne. Kupiony u nas podnośnik nożycowy hydrauliczny znakomicie sprawdzi się przy unoszeniu i opuszczaniu materiałów na stanowiskach załadowczych montażowych oraz obróbczych. Dodatkowo sprzęt pozwala też na utrzymywanie stałych poziomów roboczych tak przy załadowywaniu, jak i rozładowywaniu surowców.

Podnośniki nożycowe hydrauliczne są proste w obsłudze. Można nimi sterować za pomocą odpowiednio dobranych przycisków podnoszenia i opuszczania towaru. Każdy podnośnik nożycowy, jaki u nas znajdziesz cechuje się solidną budową oraz łatwością obsługi. Ma mocny silnik i rozmiar, który sprawi, że mieści się niemal wszędzie. Sprawdź dowolny podnośnik nożycowy hydrauliczny z oferty i zamów wyposażenie swojego zakładu przemysłowego. 

Podnośniki nożycowe to jedynie niewielka część naszej szerokiej oferty. Proponujemy także wózki, żurawiki warsztatowe, szafy stalowe i wagi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu wyboru odpowiedniego sprzętu.

Skorzystaj z oferty sklepu specjalizującego się w sprzedaży podnośników nożycowych! Silvestone – Twój partner w biznesie

Oto najlepsza okazja, aby wybrać się na zakupy do miejsca, gdzie sprzęt budowlany jest dostępny dla każdego profesjonalisty. Nasz asortyment jest zróżnicowany i przystępny cenowo. Obejmuje szeroką gamę podnośników nożycowych, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby w codziennej pracy.

Asortyment platform i stołów podnośnych nożycowych

Co u nas znajdziesz? Solidna platforma nożycowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sprzętu o dużej wydajności i stabilności. Nasze platformy nożycowe gwarantują bezpieczeństwo i efektywność pracy na różnych wysokościach. Dzięki kompaktowym rozmiarom i łatwości obsługi, są doskonałym wyborem dla profesjonalistów.

Drugą grupę reprezentują stoły podnośne nożycowe. Dla tych, którzy potrzebują podnosić ciężkie przedmioty na różne wysokości, nasze stoły podnośne nożycowe są dobrą inwestycją. Dzięki solidnej konstrukcji i precyzyjnej regulacji, umożliwiają one bezpieczne manipulowanie ładunkami w różnych warunkach.

Jakość i niezawodność – platformy nożycowe od Silverstone

W prowadzeniu prac o charakterze budowlanym, w montażach i serwisach kluczowa jest jakość i niezawodność. Dlatego nasz sklep oferuje tylko produkty sprawdzonych i renomowanych producentów. Podnośniki nożycowe są efektywne, ale także trwałe i odporne na trudne warunki pracy. Obejmuje je gwarancja, dlatego możesz też liczyć na kompleksowy serwis i konserwację.

Nowe produkty

Katalog

Filtry
Dostępność
Wyczyść filtry

Informacja

29 produktów.
14 produkty
Skontaktuj się z nami
Nie możesz znaleźć przedmiotu, masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem:
+48 513-158-683