Żurawiki warsztatowe  Jest 1 produkt.

Twoje porównanie Wybrano: 0
Żurawiki warsztatowe

Żuraw warsztatowy

Żuraw warsztatowy to urządzenie przeznaczone do podnoszenia ładunków o określonym tonażu i ich przemieszczania w obrębie linii produkcyjnej. Obecnie żurawiki warsztatowe w zdecydowanej większości są podnośnikami przystosowanymi do pracy z europaletami („EUR”) oraz innymi paletami o podobnych gabarytach. Obok linii produkcyjnej...

Żuraw warsztatowy

Żuraw warsztatowy to urządzenie przeznaczone do podnoszenia ładunków o określonym tonażu i ich przemieszczania w obrębie linii produkcyjnej. Obecnie żurawiki warsztatowe w zdecydowanej większości są podnośnikami przystosowanymi do pracy z europaletami („EUR”) oraz innymi paletami o podobnych gabarytach. Obok linii produkcyjnej lub montażowej żuraw warsztatowy może znaleźć zastosowanie m.in. w warsztacie samochodowym lub warsztacie specjalizującym się w serwisie maszyn i urządzeń.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy solidne i nowoczesne żurawiki. Urządzenia świetnie sprawdzają się na wyposażeniu współczesnych warsztatów, gdzie liczy się szybkość, komfort, precyzja pracy. Zwiększ jej tempo, popraw osiągi, odciąż swoich pracowników. Każdy żuraw warsztatowy, którego znajdziesz w naszej ofercie sprosta Twoim oczekiwaniom. Będzie odpowiedni do realizowania wszystkich zadań – koniecznie przekonaj się o tym osobiście. Każdy żurawik warsztatowy jest wyposażony w praktyczne funkcje. Spełnia też niezbędne normy jakości oraz bezpieczeństwa.

Żurawie warsztatowe Silverstone

Żurawiki warsztatowe Silverstone charakteryzują się stosunkowo prostą konstrukcją o niewielkich gabarytach i dużej zwrotności, co czyni je idealnymi komponentami systemu transportu wewnętrznego w warunkach ograniczonej przestrzeni. Wykonane z trwałym materiałów gwarantują długą i bezawaryjną pracę także w warunkach intensywnej eksploatacji.

W ofercie posiadamy żurawiki warsztatowe o różnych parametrach pracy. Wszystkie one cechuje łatwe i płynne sterowanie podnośnika przy utrzymaniu wysokiej prędkości podnoszenia i opuszczania ramienia żurawia. Dzięki temu nasze żurawiki warsztatowe są bezpieczne i bezproblemowe w obsłudze, także dla początkujących operatorów, a czas niezbędny do wykonania pełnego ruchu podnośnika – podniesienia i opuszczenia palety – ograniczony do absolutnego minimum.

Ergonomia transportu wewnętrznego z Silverstone

Silverstone to znany i ceniony producent systemów transportu wewnętrznego oraz urządzeń peryferyjnych. Wychodząc na przeciw potrzebom zróżnicowanych branż projektujemy i tworzymy rozwiązania o szerokim spektrum zastosowań zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, jak i magazynowych. Obok żurawików warsztatowych przeznaczonych do pracy z europaletami oferujemy szafy na narzędzia, wagi paletowe i wiele innych. Klientów zainteresowanych optymalizacją procesu transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi systemami podnośników hydraulicznych oraz rolek transportowych do maszyn.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu. Jest w nim zarówno większy żurawik warsztatowy, jak i mniejszy, zwinny i kompaktowy żurawik. Jeżeli nie wiesz, który z nich sprawdzi się lepiej w Twoim miejscu pracy, zaufaj naszym specjalistom. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania zadane w formie telefonicznej lub mailowej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, dla których żurawik warsztatowy okazał się niezastąpionym pomocnikiem w pracach przemysłowych i warsztatowych.

Nowe produkty

Katalog

Filtry
Dostępność
Ładowność (kg)
Wyczyść filtry

Informacja

Promocje

Jest 1 produkt.
  • compare
    Szybki podgląd
    2 768,00 zł netto W magazynie

    Podnośnik nadaje się do pracy przy intensywnej eksploatacji i ciągłym podnoszeniu. Posiada niewielkie rozmiary i niewielki promień skrętu. Urządzenie może być wykorzystywane z wysokimi prędkościami podnoszenia/opuszczania. Łatwe i płynne sterowanie podnośnika oznacza bezpieczną oraz bezproblemową obsługę. Modele serii MS są idealnymi urządzeniami do pracy...

    2 768,00 zł netto