Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Ładowność (kg)

  Żurawiki warsztatowe Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Żurawiki warsztatowe

  Żuraw warsztatowy

  Żuraw warsztatowy to urządzenie przeznaczone do podnoszenia ładunków o określonym tonażu i ich przemieszczania w obrębie linii produkcyjnej. Obecnie żurawiki warsztatowe w zdecydowanej większości są podnośnikami przystosowanymi do pracy z europaletami („EUR”) oraz innymi paletami o podobnych gabarytach. Obok linii produkcyjnej...

  Żuraw warsztatowy

  Żuraw warsztatowy to urządzenie przeznaczone do podnoszenia ładunków o określonym tonażu i ich przemieszczania w obrębie linii produkcyjnej. Obecnie żurawiki warsztatowe w zdecydowanej większości są podnośnikami przystosowanymi do pracy z europaletami („EUR”) oraz innymi paletami o podobnych gabarytach. Obok linii produkcyjnej lub montażowej żuraw warsztatowy może znaleźć zastosowanie m.in. w warsztacie samochodowym lub warsztacie specjalizującym się w serwisie maszyn i urządzeń.

  Żurawiki warsztatowe Silverstone

  Żurawiki warsztatowe Silverstone charakteryzują się stosunkowo prostą konstrukcją o niewielkich gabarytach i dużej zwrotności, co czyni je idealnymi komponentami systemu transportu wewnętrznego w warunkach ograniczonej przestrzeni. Wykonane z trwałym materiałów gwarantują długą i bezawaryjną pracę także w warunkach intensywnej eksploatacji.

  W ofercie posiadamy żurawiki warsztatowe o różnych parametrach pracy. Wszystkie one cechuje łatwe i płynne sterowanie podnośnika przy utrzymaniu wysokiej prędkości podnoszenia i opuszczania ramienia żurawia. Dzięki temu nasze żurawiki warsztatowe są bezpieczne i bezproblemowe w obsłudze, także dla początkujących operatorów, a czas niezbędny do wykonania pełnego ruchu podnośnika – podniesienia i opuszczenia palety – ograniczony do absolutnego minimum.

  Ergonomia transportu wewnętrznego z Silverstone

  Silverstone to znany i ceniony producent systemów transportu wewnętrznego oraz urządzeń peryferyjnych. Wychodząc na przeciw potrzebom zróżnicowanych branż projektujemy i tworzymy rozwiązania o szerokim spektrum zastosowań zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, jak i magazynowych. Obok żurawików warsztatowych przeznaczonych do pracy z europaletami oferujemy szafy na narzędzia, wagi paletowe i wiele innych. Klientów zainteresowanych optymalizacją procesu transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi systemami podnośników hydraulicznych oraz rolek transportowych do maszyn.