Wózki platformowe  Jest 1 produkt.

Twoje porównanie Wybrano: 0
Wózki platformowe

Przewożenie ciężkich opakowań lub większej ilości drobnych elementów wymaga odpowiedniego środka transportu. Takie zadanie doskonale spełniają wózki magazynowe wyposażone w pojedynczą lub podwójną platformę. Tego typu produkty oraz inne, jak np. ręczny wózek paletowy z wagą, znajdziesz w naszej firmie.

Czym jest dobry wózek platformowy? My znal...

Przewożenie ciężkich opakowań lub większej ilości drobnych elementów wymaga odpowiedniego środka transportu. Takie zadanie doskonale spełniają wózki magazynowe wyposażone w pojedynczą lub podwójną platformę. Tego typu produkty oraz inne, jak np. ręczny wózek paletowy z wagą, znajdziesz w naszej firmie.

Czym jest dobry wózek platformowy? My znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie, dlatego w naszej ofercie czekają na Ciebie wyłącznie najlepsze urządzenia. Po pierwsze są one wytrzymałe i mają spory udźwig, po drugie łatwo nimi manewrować. Nie bez znaczenia jest fakt, że nasze wózki magazynowe są także dwupoziomowe. Wariant z półką pozwala na spakowanie i stabilne rozmieszczenie większej ilości rzeczy do przewiezienia. Jednocześnie wygodny szeroki uchwyt i odpowiedni rozstaw kół pozwalają na wygodne manewrowanie wózkiem magazynowym.

Wózki platformowe do magazynów

Podstawową cechą, która wyróżnia wózki magazynowe jest wyposażenie w platformę umieszczoną bezpośrednio nad systemem jezdnym, a często także wyżej, w celu zwiększenia możliwości jednorazowego przewozu towarów. W przeciwieństwie do modeli paletowych czy podnośnikowych, wózek platformowy nie jest przystosowany do udźwigu kilku ton – standardowy udźwig wynosi około 200 kg.

Wózki platformowe mają jednak tę zaletę, że zwarta powierzchnia każdej z półek umożliwia przewożenie wielu drobnych elementów, a także ładunków o nietypowych kształtach. Wyposażone w wygodny uchwyt i skrętne kółka ułatwiają manewrowanie w ciasnej przestrzeni pomiędzy regałami.

Wózek platformowy elektryczny to uniwersalny pojazd, który znajduje zastosowanie w różnych branżach. Można go z powodzeniem wykorzystywać nie tylko w magazynach i halach produkcyjnych. Doskonale sprawdza się też w szpitalach, ogrodach zoologicznych oraz na poczcie. Dostępne w sklepie Silverstone wózki platformowe elektryczne mają niewielkie wymiary. Są one zwrotne, dlatego nadają się do użytkowania nawet w niewielkich pomieszczeniach. Kupione u nas modele szybko rozwijają maksymalną prędkość jazdy.

Polecamy Twojej uwadze wózek platformowy elektryczny jako solidny, nowoczesny i niezwykle łatwy w obsłudze sprzęt. Zarówno fakt posiadania takiego napędu, jak również wyposażenie w miękkie, poliuretanowe kółka gwarantuje możliwość eksploatowania w pomieszczeniach zamkniętych, bez ryzyka uszkodzenia nawierzchni posadzki czy negatywnego oddziaływania na pracowników.

Wózek platformowy - uniwersalność konstrukcji

Wózki magazynowe, które znalazły się w naszej ofercie dedykowane są nie tylko pracownikom magazynów, bowiem ich uniwersalna, prosta konstrukcja pozwala na stosowanie ich w transporcie wewnętrznym w niemal każdym miejscu. Wózek platformowy idealnie sprawdzi się w dużych sklepach, ale również w bibliotekach, szpitalach, zakładach gastronomicznych i dziesiątkach miejsc, w których konieczne jest przemieszczanie dużej ilości drobnych przedmiotów.

Wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego wózki platformowe są łatwe do utrzymania w czystości i stosunkowo lekkie, dzięki czemu nie ma problemów z ich przenoszeniem i przechowywaniem. 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem, który tworzą wózki platformowe w wersji jedno- i dwupoziomowej. Odpowiadają one indywidualnym potrzebom naszych klientów, dlatego z łatwością znajdziesz wśród nich model, którego szukasz. W ofercie posiadamy również: metalowe szafywózki schodowe czy podnośniki nożycowe.

Nowe produkty

Katalog

Filtry
Dostępność
Ładowność (kg)
Wyczyść filtry

Informacja

Jest 1 produkt.
  • compare
    Szybki podgląd
    618,19 zł netto W magazynie

    Ten asortyment wysokiej jakości wózków platformowych i półkowych wykonany jest ze spawanych lub skręcanych rurek i profili z jedną lub dwiema platformami i stałymi albo składanymi poręczami. Bezśladowe kółka poliuretanowe z łożyskami wałeczkowymi. Dostępne są modele stalowe na platformach pokrytych PCW, z tworzywa sztucznego oraz w całości ze stali...

    618,19 zł netto
Skontaktuj się z nami
Nie możesz znaleźć przedmiotu, masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem:
+48 513-158-683