Transporter Hydrauliczny – FM180A Zobacz większe

Transporter Hydrauliczny – FM180A

FM180A

Nowy produkt

Do profesjonalnego transportu ciężkich maszyn i mebli. Idealny do dostarczania towaru, prac konserwacyjnych i instalacyjnych. Transportery hydrauliczne wykonane są z profili rurkowych. Siłownik i dźwignia pompy. Płyty podnoszące z gumową powłoką, rama nośna, dwa sterowane kółka samonastawne z poliuretanu na łożyskach i 5-metrowe pasy mocujące. Udźwig 1800 kg, wysokość podnoszenia 100 mm i płyta podnosząca 600x60 mm. Sprzedaż w zestawach po 2 szt.

Więcej szczegółów

3 015,44 zł (netto)
3 708,99 zł (brutto)

Więcej informacji

Ładowność (kg)1800
Masa (kg)80
Wysokość unoszenia100 mm

Transport hydrauliczny

Relokacja ciężkich przedmiotów to zadanie trudne, a nierzadko także niebezpieczne. Dlatego korzystając z narzędzi ułatwiających transport ciężarów warto zaufać profesjonalnym wyrobom o potwierdzanej jakości i wysokiej nośności.

Transport hydrauliczny marki Sliverstone to rozwiązanie, dzięki któremu jedna osoba może z łatwością relokować ciężkie przedmioty nawet na duże odległości. Jest to możliwe dzięki siłownikom hydraulicznym, których obsługa nie wymaga zaangażowania siły fizycznej. Transporter został wyposażony w koła z poliuretanu, które doskonale radzą sobie na różnych nawierzchniach. To pozwala na wykorzystywanie transportera zarówno na posadzkach twardych, jak i elastycznych, a także asfalcie i kostce brukowej.

 

Nasz transporter do mebli i ciężkich maszyn charakteryzuje się:

-        łatwą i intuicyjną obsługą – użytkowanie transportera nie wymaga dużego doświadczenia, każdy może się go nauczyć w kilka minut,

-        stosunkowo niewielkim gabarytem – urządzenie jest łatwe w transporcie i przechowywaniu,

-        wysokim udźwigiem – udźwig do 1800 kg pozwala na bezpieczny transport mebli, maszyn i urządzeń,

-        trwałością i odpornością na czynniki niszczące – transporter wykonaliśmy z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, co przekłada się na trwałość i możliwość wieloletniej eksploatacji urządzenia.

Profesjonalny transporter do mebli i ciężkich maszyn

Oferowane urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewnić komfortowy i bezpieczny transport hydrauliczny ciężkich przedmiotów. Ze względu na wysoki udźwig oraz trwałą konstrukcję transporter hydrauliczny może znaleźć zastosowanie w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy. Jako transporter do mebli bardzo dobrze sprawdzi się w branży przeprowadzkowej oraz transportowej. Jednocześnie jako transporter hydrauliczny do ciężkich maszyn pozostaje niezastąpiony w warunkach przemysłowych.

Klientów zainteresowanych wyborem profesjonalnego wyposażenia do transportu wewnętrznego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy szeroki wybór rozwiązań, które z powodzeniem możecie Państwo wykorzystać w różnych branżach i gałęziach przemysłu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.