Szafa na Narzędzia, Spawana PSB80

Opis produktu Specyfikacja
Produkt jest niedostępny

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Szafa stalowa Silverstone

Spawana szafa stalowa Silverstone to produkt wyróżniający się trwałością oraz jakością wykonania. Szafa została wyposażona we wzmocnione drzwi z zamkiem baskwilowym, które gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych narzędzi. Standardowo szafa stalowa Silverstone posiada cztery regulowane półki. Regulując wysokość półek możemy dostosowywać przestrzeń szafy do zmieniających się potrzeb warsztatu lub hali produkcyjnej. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych półek, również regulowanych.

Szafa na narzędzia jest zamykana na zamek blokujący z kluczem uniwersalnym, dzięki czemu zamawiając klika szaf wszystkie możemy otwierać przy użyciu jednego klucza.   

Szafa na narzędzia – solidna i nowoczesna

Szafa metalowa na narzędzia, którą mamy przyjemność Ci zaprezentować cechuje się wyjątkowo dobrą wytrzymałością. Gwarantuje wysoką ochronę elementów w niej przechowywanych, pozwala utrzymać je w czystości i poza zasięgiem osób nieupoważnionych. Szafa na narzędzia spełnia wszelkie wymagane normy BHP, dlatego nie musisz mieć żadnych wątpliwości, co do jej jakości czy bezpieczeństwa.

Wreszcie możesz cieszyć się ładem i harmonią w swoim miejscu pracy. Stanowisko będzie bardziej uporządkowane, gdy wszystkie podręczne urządzenia i akcesoria umieścisz w szafie na narzędzia. Ten metalowy model jest bardzo solidny, stabilny, ale też łatwy w czyszczeniu. Nie rdzewieje, nie traci koloru i estetyki. Pasuje do wszystkich pomieszczeń o charakterze przemysłowym, w tym także magazynów, hal produkcyjnych czy centrów dystrybucji.

Szafa na narzędzia i do innych zastosowań

Szafa stalowa Silverstone została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, żeby zapewniać wygodną i bezpieczną przestrzeń do przechowywania narzędzi. Ze względu na możliwość zamówienia dowolnej liczby regulowanych półek szafa doskonale wpisuje się w zróżnicowane potrzeby przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych. Nasza szafa na narzędzia sprawdzi się również w zastosowaniach gospodarczych, jako szafa garażowa lub piwniczna. Zamknięcie na zamek baskwilowy skutecznie ogranicza dostęp osób niepożądanych do zawartości szafy, gwarantując tym samym bezpieczeństwo przechowywanych narzędzi i przedmiotów.

Stalowa szafa na narzędzia Silverstone nie jest dedykowana do przechowywania broni. 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją szafy metalowej na narzędzia, aby użytkować ją zgodnie z przeznaczeniem i w taki sposób, w jaki rekomenduje to producent. To zapewnia długą żywotność i nienaganną prezencję mebla.

Pozostałe elementy wyposażenia hali produkcyjnej

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom szerokorozumianej branży przemysłowej projektujemy i wykonujemy szafy stalowe oraz inne elementy wyposażenia hali produkcyjnej i magazynowej. W ofercie Silverstone znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów, m.in.: wagi paletowe, żurawiki warsztatowe oraz uniwersalne rolki transportowe do maszyn. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z autorskimi rozwiązaniami Silverstone.

Specyfikacja

Specyfikacja produktu

Symbol produktu

PSB80

Materiał

szafa stalowa spawana

Wymiary

380x800x1800

Masa (kg)

41

Zamek

baskwilowy, blokujący z kluczem uniwersalnym

Półki

regulowane, 4 + (dodatkowe półki na zamówienie)

Skontaktuj się z nami
Nie możesz znaleźć przedmiotu, masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem:
+48 513-158-683