ND1000 UNIWERSALNA WAGA DO PALET, 1000 kg

Nowy produkt

W kształcie litery U, ułatwiające załadunek i rozładunek EUR palet i pojemników. Grub lub rampa nie jest potrzebna. Łatwy w obsłudze waży tylko 38 kg i ma koła przednie.
Wskaźnik wagi wykonany jest ze stali, posiada funkcję tara.
Nóżki 580 mm.

Więcej szczegółów

4 362,38 zł (netto)
5 365,73 zł (brutto)

Więcej informacji

Waga do palet Silverstone

Waga paletowa Silverstone to niezwykle trwałe i funkcjonalne urządzenie przeznaczone do ważenia palet oraz pojemników. Charakterystyczny kształt wagi – rozstaw widelców w kształcie litery „U” – oraz optymalna szerokość widelca wynosząca 580mm ułatwiają załadunek i rozładunek europalet (palet z oznaczeniem „EUR” i podobnych) oraz pojemników, jednocześnie usprawniając sam proces ważenia, który przebiega szybciej i jest mniej męczący dla operatora wagi.

Nasza waga do palet została wyposażona w koła przednie, co wraz ze stosunkowo niewielką wagą własną urządzenia zapewnia łatwość obsługi i manewrowania. Konstrukcja wagi pozwala na wykonywanie pomiarów bez dostępu do rampy, dzięki czemu urządzenie wykonywać swoją pracę w dowolnym miejscu hali lub magazynu. Wskaźnik wagi został wykonany ze stali, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Zainwestuj w solidną wagę do palet

Z uwagi na swoje przeznaczenie, wagi paletowe powinny być odpowiednio skonstruowane, stabilne i solidne. Są one przeznaczone do użytkowania w różnych, także trudnych warunkach, dlatego istotna jest możliwość eksploatowania ich niezawodne przez dłuższy czas. Jeżeli zależy Ci na inwestycji w dobrą wagę do palet, koniecznie sprawdź nasze produkty. Spełnią one wszystkie oczekiwania i sprawdzą się w otoczeniu przemysłowym.

Waga paletowa

Waga do palet stanowi niezbędny element wyposażenia hal produkcyjnych i magazynowych, szczególnie tam, gdzie towar lub surowiec ładowany jest na paletę na kilogramy. Nasze wagi paletowe znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. O ich wyborze decyduje ergonomiczny kształt oraz solidna konstrukcja, która wraz z łatwością obsługi sprawia, że waga paletowa Silverstone to najlepszy produkt w swojej klasie.

Szukasz dobrej wagi do palet? Mamy dla Ciebie szereg sprawdzonych urządzeń, które sprostają wszystkim wymaganiom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i wybrania tej, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli nie wiesz, co wybrać, skonsultuj się z nami. Doradcy przedstawią dostępne wagi paletowe, a następnie doradzą przy zakupie tej najlepszej. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Każdego klienta obsługujemy w sposób indywidualny i z dużym zaangażowaniem.

Specyfikacja produktu

Materiał

stal

Waga urządzenia (kg)

38

Maksymalny udźwig (kg)

1000

Koła przednie

tak

Funkcja tara

tak

Ważenie bez rampy

tak

Wyposażenie magazynów i hal produkcyjnych

Silverstone specjalizuje się w projektowaniu i produkcji funkcjonalnych systemów transportu wewnętrznego oraz elementów wyposażenia hal produkcyjnych i magazynowych. W naszym asortymencie obok niezwykle funkcjonalnych wag paletowych znajdziecie Państwo szeroki wybór komponentów systemów transportowych oraz osobne urządzenia, jak wózki do transportu beczek czy rolki transportowe do maszyn. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem firmy.


Pojemność (kg)
1000
Waga (kg)38
Widelec Szerokość Zewnętrzna (mm)580
Wymiary zewnętrzneB850xH100xD1200 mm