Wózek Schodowy, Ogólnego Przeznaczenia – HT-1312 Zobacz większe

Wózek Schodowy, Ogólnego Przeznaczenia – HT-1312

HT-1312

Nowy produkt

Ten asortyment wózków taczkowych jest wykonany ze spawanych rurek stalowych z pojedynczą/podwójnym nożem platformą/płytą, która może być stała lub składana. Opony pneumatyczne, wytrzymałe obręcze stalowe, bezobsługowe łożyska z uszczelką gumową uchwytami z osłoną rąk są w standardowym wyposażeniu większości wózków (na tej stronie). Dostępne są inne modele o oponach częściowo pneumatycznych i pełnych. Niektóre z nich są uniwersalne – te modele można używać tak jak wózki taczkowe i platformowe.

Więcej szczegółów

237,00 zł (netto)
291,51 zł (brutto)

Więcej informacji

Wózek schodowy Silverstone

Wózek schodowy Silverstone to wózek ręczny o podwyższonej trwałości, przeznaczony do przemieszczania ładunków w dół i górę schodów. Swobodę poruszania się po schodach zapewnia system potrójnych kół, które wykonano na bazie wytrzymałych obręczy stalowych i opon pneumatycznych.

Wózek schodowy został wyprodukowany z rurek stalowych, które połączono przy pomocy spawów. Spawana konstrukcja wózka zapewnia jego wysoki  udźwig oraz stabilność poruszania się, jednocześnie podwyższając trwałość samego urządzenia. Wózek posiada pojedynczą platformę ładunkową bez możliwości jej złożenia.

Ze względu na swoje przeznaczenie wózek schodowy znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie przemieszczanie ładunków wymaga pokonywania schodów lub pojedynczych stopni. Z oferowanego rozwiązania korzystają zarówno niewielkie sklepy osiedlowe, jak również duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Specyfikacja produktu

Materiał

stal

Udźwig/Ładowność (kg)

150

Masa urządzenia (kg)

19

Opony

pneumatyczne

Łożyska

bezobsługowe z uszczelką gumową

Platforma ładunkowa

pojedyncza, stała

Możliwość złożenia

nie

 

Wózek schodowy – dostępne warianty

Wózek schodowy to przykład wózka taczkowego, którego  konstrukcję możemy dostosować do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W sprzedaży posiadamy również wózki wykonane ze spawanych rurek stalowych z podwójną platformą ładunkową, a także wózki wyposażone w noże. W zależności od potrzeby platforma ładunkowa może być składana lub stała. W standardowym wyposażeniu  wózków schodowych i wózków ręcznych jest uchwyt z gumową osłonką na ręce, która ułatwia obsługę wózka, jednocześnie zapewniając jego operatorowi bardziej pewny chwyt. W ramach dostępnych modeli oferujemy wózki z oponami pneumatycznymi oraz hybrydowymi (częściowo pneumatycznymi i częściowo pełnymi) i pełnymi.

Starając się dostarczać Naszym Klientom rozwiązania uniwersalne projektujemy i wykonujemy wózki schodowe, które można użytkować jak taczkowe i platformowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy również rolki transportowe do maszyn o szerokim spektrum zastosowań.

Ładowność (kg)150
Masa (kg)19
Średnica koła (mm)160