Wózek ręczny, Składany ręczny – TR100

TR100

224,86 zł
Cena regularna224,86 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 20

Produkt jest niedostępny
Opis produktu Specyfikacja
Produkt jest niedostępny

Nowy produkt

Opis obrazu Opis obrazu

Wózek ręczny, Składany ręczny – TR100

Ten asortyment wózków taczkowych jest wykonany z połączonych śrubami, nitowanych lub spawanych profili z pojedynczą lub podwójną płytą / platformą ładunkową, która może być stała lub składana. Opony pneumatyczne, wytrzymałe obręcze stalowe, bezobsługowe łożyska z uszczelką gumową uchwytami z osłoną rąk są w standardowym wyposażeniu w niektórych wózkach. Dostępne są inne modele o oponach częściowo pneumatycznych i pełnych. Niektóre z nich są uniwersalne – te modele można używać tak jak wózki taczkowe i platformowe.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wózek ręczny Silverstone

Składany wózek ręczny Silverstone został wykonany z profili aluminiowe. Trwałe, a zarazem bardzo lekkie profile połączyliśmy ze sobą nitami zapewniającymi sztywność połączenia przez długi czas użytkowania. Wózek ręczny został wyposażony w pojedynczą platformę ładunkową z opcją jej złożenia. Składana platforma ładunkowa ułatwia przechowywanie wózka, w szczególności w warunkach ograniczonej powierzchni roboczej. Dzięki temu wózek ręczny Silverstone może być z powodzeniem użytkowany także w osiedlowych sklepach charakteryzujących się bardzo ograniczoną przestrzenią magazynową.

Wózek do transportu ręcznego

Jak ułatwić sobie codzienną pracę? Wykonywanie obowiązków zawodowych? Jak odciążyć pracowników, wykorzystując ich potencjał w innych miejscach? Odpowiedzią okazują się nasze wózki składane, które z powodzeniem pozwolą na przewożenie różnych ładunków i zagwarantują ich stabilność oraz bezpieczeństwo. Zapomnij o innych sposobach, podaruj sobie komfort pracy. Wózki do transportu ręcznego zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby służyły Ci przez długi czas. Cechuje je solidność konstrukcji oraz zastosowanie materiałów o niezwykłej wytrzymałości i odporności na korozję.

Wózek składany został wyposażony w niezwykle trwałe, a zarazem bezobsługowe koła, na które składają się opony pneumatyczne, wytrzymałe obręcze stalowe oraz łożyska z gumową uszczelką. To wszystko sprawia, że oferowany wózek sprawdza się niezawodnie na wszystkich rodzajach powierzchni, także nierównej powierzchni placu składowego.

Specyfikacja produktu

Materiał

profile aluminiowe

Udźwig/Ładowność (kg)

100

Masa urządzenia (kg)

4,5

Opony

pneumatyczne

Łożyska

bezobsługowe z uszczelką gumową

Platforma ładunkowa

pojedyncza, składana

Możliwość złożenia

tak

 

Składany wózek ręczny – dostępne warianty

Składane wózki ręczne oferujemy w różnych wariantach. Bazą są tutaj profile aluminiowe i metalowe, które łączymy ze sobą za pomocą śrub, nitów lub spawania. Wózki ręczne Silverstone posiadają pojedyncze lub podwójne platformy ładunkowe, które mogą być składane lub stałe. Również w zakresie doboru kół oferujemy kilka wariantów, w tym wózki wyposażone w opony częściowo pneumatyczne i częściowo pełne.

Nasze wózki ręczne to rozwiązania niezwykle uniwersalne, w związku z czym mogą być użytkowane zarówno jako wózki taczkowe, jak i platformowe. Ze względu na wysoki udźwig przy niewielkiej wadze własnej i małych gabarytach wózki ręczne Silverstone są jednymi z najchętniej wybieranych w swojej klasie.

Serdecznie zachęcamy, abyś sprawdził nasze wózki do transportu ręcznego i skorzystał z ich potencjału w swojej pracy. Gwarantujemy pomoc w porównaniu poszczególnych modeli oraz dopasowaniu ich do Twoich indywidualnych potrzeb. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany z przebiegu współpracy i otrzymasz dokładnie to, na czym Ci zależało. Masz pytania w sprawie wózków składanych? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, a chętnie na wszystkie odpowiemy!

Transport wewnętrzny z Silverstone

Wózek ręczny to podstawowe urządzenie z zakresu transportu wewnętrznego. Naszym Klientom obok wózków ręcznych dostępnych w różnych wariantach oferujemy również inne komponenty sytemu transportu wewnętrznego. Jednym z nich jest wózek schodowy. Klientów zainteresowanych propozycjami Silverstone w zakresie organizacji procesu transportu wewnętrznego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z systemami podnośników hydraulicznych i żurawików warsztatowych.


Ładowność (kg)
100
Masa (kg)4.5
Średnica koła (mm)175

Specyfikacja